חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםצליפת שוט – Whiplash injury

צליפת שוט נגרמת מטלטול מהיר וחזק של אזור הצוואר נפוץ מאוד כתוצאה מתאונות דרכים כאשר הפגיעה גורמת לטלטול הצוואר לכל הכיוונים בצורה מהירה. יכולה להיגרם גם מפעילות ספורטיבית,נפילה פתאומית ואף מאלימות פיסית בעיקר אצל ילדים. התופעות יכולות להיות מיד אחרי התנועה המהירה והפתאומית ואף שנים לאחר המקרה.

צליפת שוט גורמת לנזקים מקרוסקופיים בשרירים שמחזיקים את הצוואר,בגידים ואף בחוליות הצוואריות.

התופעות מלוות בדרך כלל בכאבים חזקים או עמומים וחוסר נוחות בצוואר,כאבי ראש,סחרחורות ועם הזמן גם לעייפות גדולה טשטוש ראיה ואף אבדן חוש ריח. הפגיעה יכולה להיות מתמשכת להרבה זמן או שבאה והולכת דבר שיכול להשפיע על איכות השינה ועצבנות יתר ואף דיכאון.

האבחון נעשה ברפואה מערבית על ידי תשאול וצילום רנטגן,CT,MRI.

ברפואה סיני האבחון מחולק לארבעה תחומים עיקריים: הבעיה המרכזית ותשאול,התבוננות,אבחון לשון ודופק.

לפעמים אנשים לא עושים הקשרים בין הבעיה שקיימת ומפריעה לבין קישורים נכונים והבנה שמה שאני מרגיש וחש נפשית ופיסית יכול להיות קשור למשהו שקרה בעבר לפני שנים. כך קורה שמשהו יכול להיות עצבני וחסר שקט אך שורש הבעיה יכול להיות בתאונה שגרמה לו לאי נחת ושקט.

מטופל יכול להתלונן על כאבי ראש ומגרנה ולפני שנים או מספר חודשים הוא היה מעורב בתאונת דרכים או נפל בצורה לא טובה ואחרי מספר ימים או חודשים ואף שנים התחילו מגרנות וכאבי ראש חזקים.

דיקור סיני מסורתי וטווינה יחד עם טכניקות מסוימות וכלים טיפוליים נוספים ואף "תרגילים לבית" מביאים להטבה משמעותית מאוד ועליה באיכות החיים גם אם הבעיה נהפכה לכרונית וארוכת זמן.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל