חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםפריצת דיסק לומברי – Lunber herniated disk

פריצת דיסק לומברי בגב התחתון יכולה להתרחש כתוצאה מבלט דיסק שהתפצח כפריצת דיסק אך לא תמיד ברקע יהיה בלט דיסק. בין החוליות ישנו דיסק דמוי "כרית" שבמרכזו ישנו נוזל דמוי ג'ל ומסביבו רקמה נוקשה שעוטפת את החוליות,תפקיד הדיסק הוא כבולם זעזועים בין החוליות. כאשר המעטפת של הדיסק נפרצת וזזה היא לוחצת על העצבים שיוצאים מחוט השדרה דבר שמלווה בדלקת ובכאבים עזים ולפעמים ככאבים באים וחולפים או בזוויות מסוימות ככאב פתאומי באזור ולאורך הרגליים בצד אחד או בשניהם.

ישיבה לא נכונה,הרמת משא כבד בצורה לא נכונה,עודף משקל,שרירי בטן חלשים,ספורט אינטנסיבי, תנועות לא נכונות, ניוון של החוליות ואף גיל מבוגר יכולות לגרום לפריצת דיסק לומברי. פריצת הדיסק שכיחה בחוליות 3L-1S במידה ועצב הסיאטיקה נפגע (ראה מאמר "סיאטיקה") תהיה לרוב הקרנה ונימול לאזור העקוז ולאורך הרגליים מעל או מתחת לברך לאזור האצבעות.

הטיפולים ברפואה סינית יהיו מלווים בדיקור,צמחי מרפא סיניים וטווינה להקלה ושחרור הכאב וטכניקות נוספות להחזרת הגמישות וטווח התנועה כמו כן "תרגילי בית" ליציבה נכונה יותר ולחיזוק הגב והבטן ולריווח בין החוליות להקלה על הלחץ העצבי והדלקת באזור הגב התחתון.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל