חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםפריצת דיסק טיפול

עבודה מאומצת, הרמה של משאות כבדים, עמידה ממושכת וסיבות נוספות עלולות לגרום לפריצת דיסק באחת מחוליות הגב. מאידך, לא רק עבודה מאומצת יכולה לגרום לבעיה אלא גם אורח חיים לא תקין, חוסר פעילות גופנית, עישון וגם חוסר גמישות. פריצת דיסק טיפול מהווה את אחת הבעיות הגופניות המגבילות ביותר שקיימות. הטיפול באמצעים הקונבנציונליים מציע ניתוחים כירורגיים, זריקות ושלל שיטות שמטפלות בעיקר בסימפטום. ליאור בלנק הוא מומחה לרפואה סינית שלמד שנים ארוכות את כל התורה וכעת הוא מטפל באנשים ופוטר אותם מכאבים שונים.

פריצת דיסק טיפול – מה יש לרפואה הסינית להציע?

ככל שמדובר על בחירה בשיטה הלא קונבנציונלית, מוטב לפנות רק למטפל מומחה ובעל ניסיון רב בתחום זה. פריצת דיסק טיפול יעשה בדרך כלל על ידי בחירה האחד או  בכמה אלמנטים עיקריים כגון:

  • דיקור סיני השיטה הידועה והמוכרת שידועה בסיכויי ההצלחה הגבוהים שלה.
  • טווינה מדובר על פיזיותרפיה בסגנון סיני עתיק שמבוסס על תורות קדומות. הטיפול תבצע על ידי מגע אנרגטי ודינמי של המטפל ומביא לזרימה הרמונית של אנרגיית הצ'י.
  • צמחי מרפא סיניים – ישנם צמחים סיניים שמעולים להחתת כאב וכן באיחון מדויק מרכיבים הרכב צמחים שמסיע לגוף להפטר מהכאב ולהפחית אותו משמעותית.
  • כוסות רוח – כוסות מזכוכית או מפלסטיק שיוצרות ואקום באזורים שונים בגוף דבר שממריץ את הדם ואת הצ'י בגוף יכול לעזור בהפחתת כאב ולסיע בטיפול עצמו.
  • אלקטרו אקופונקטורה מדובר על שיטה חדשה יחסית שמהווה תחליף לגירוי שמפעילה מחט רגילה. היתרון הוא בהענקת אנרגיה מדויקת.

גוף האדם הוא בריאה מופלאה, אך ישנם דברים שאין ביכולותיו לתקן בכוחות עצמו. דוגמא לכך היא פריצת דיסק שמהווה נזק תמידי לטוח ארוך.

מה קורה לאחר הטיפול?

לאחר שהמטופל מקבל טיפול, ישנה רגיעה משמעותית בהתקפים ובכאב. כמובן שכדאי להיכנס לסדרה של טיפולים שישפרו את המצב באופן רציני. לאחר הטיפול, יש לשמור על הגוף בקפדנות ולהימנע מהרמה של משאות כבדים, חשיפה לקור קיצוני, ומומלץ לבצע תרגילים של טאי צ'י בהנחיית המטפל. כל עוד המטופל ישמור על כללים אלו, אז המצב שלו יישאר תקין.

הטיפול ברפואה סינית נועד לטיפול בבעיה לעומקה ולא לטיפול בסימפטומים בלבד. הכוונה היא לנסות להימנע מטיפולים ניתוחיים וחודרניים שעשויים לעתים גם לסכן את המטופל. אם ישנם כאבים קלים, מומלץ לבדוק אותם ללא דיחוי שכן אם מדובר על תחילתה של פריצת דיסק, אז עדיף לטפל בה בשלבים המוקדמים ביותר.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל