חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםפריצת דיסק בגב

הרפואה הסינית הינה שם כולל למגוון טיפולים שכל אחד מהם עוסק בתחום אחר. מצד אחד, ישנו הדיקור הסיני המוכר שכבר מזמן קנה לו שם של כבוד במגזר הרפואי. מאידך, קיימות שיטות איזון, צמחי מרפא, טווינה, תזונה מתאימה ונכונה ודיקור סיני בשילוב תרגילים ייחודיים לגב. פריצת דיסק בגב עשויה לגרום לכאבים רבים ובלתי פוסקים שכן מדובר על איבר שנמצא רוב הזמן בפעילות כזו או אחרת. ליאור בלנק מטפל ברפואה סינית ומתמחה גם בבעיות של כאבי גב, פריצת דיסק וסוגים רבים של כאבים.התמחה בסין בבעיות כאב.

פריצת דיסק בגב – מאבחנים את הבעיה

כאשר ניגשים לטפל באדם אשר סובל מבעיית פריצת דיסק בגב, נהוגה בדרך כלל שיטת טיפול משולבת בתחום הפיזי, האנרגטי וההתנהגותי. ראשית, יש לאבחן את הבעיה על ידי פניה למטפל מוסמך. רק לאחר האבחון הסופי, ניתן לקבוע את הדרך הטיפולית הנאותה ואת השיטות שבהן ננקוט. ההקלה מגיעה בדרך כלל כבר במהלך הטיפולים הראשונים וניתן לחזור לשגרה באופן מסוים. אך, יש להבין שעל מנת שהטיפול יהיה מושלם יש להשתדל ולהתמיד בסדרה של טיפולים וכך לראות תוצאות חיוביות לטווח ארוך.

מטפלים בפריצת דיסק בגב

הטיפול המומלץ ביותר הוא דיקור סיני או טווינה שהיא סוג של פיזיותרפיה סינית. כיוון שהגוף שלנו אינו מסוגל לתקן פריצת דיסק בכוחות עצמו, קיים צורך בהתערבות חיצונית:

  • המלחמה בדלקת עשויה להקל מאוד כל הכאבים.
  • שחרור שרירים יביא למצב של נוחות ושלווה.

אנשים אשר שומרים על בריאותם הפיזית, יצליחו לשמר את המצב למשך זמן ארוך ללא כאבים מיוחדים. מילוי הנחיות בבית יסייע מאוד בשימור המצב.

מה לא מומלץ לעשות בפריצת דיסק בגב?

אדם אשר סובל מפריצת דיסק, צריך לשמור על עצמו ולהימנע מביצוע פעולה מאומצת יותר מאחרים. לא מומלץ לקבל עיסוי ממטפלים שאינם מוסמכים, שבהם ניתן להיתקל בספא או בבית מלון. טיפול שגוי עשוי להביא לנזק בלתי הפיך שישבית אתכם מכל פעילות לזמן רב. כדאי גם לשמור על חום באזור הגב ולהימנע מחשיפה לקור. מומלץ לבצע תרגילים של צ'י קונג, אך כדאי להתייעץ עם מטפל גם כאשר אין כאבים נקודתיים.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל