חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם



עייפות נפשית

על פי הרפואה הסינית, ישנם שני מקורות אנרגיה עיקריים: Pre Heaven Qi,  אשר נמצא בגופנו מהרגע שנוצרנו ומקורה באנרגיה של מי שהביא אותנו לעולם ואנרגיה מולדת. אנשים אשר נולדו עם מבנה אנרגטי חזק פחות משל האחרים, צריכים לשמר את האנרגיה שלהם כדי להימנע מפני עייפות נפשית. שימור אנרגיה הוא חשוב מאוד והיות שאת ה-Pre Heaven Qi אי אפשר לייצר באופן עצמאי, לעיתים לא נותרת ברירה אלא "לבזבז" את האנרגיה המולדת. ליאור בלנק, מטפל ברפואה סינית אלטרנטיבית, והוא יוכל ללמד אתכם כיצד לשמר את האנרגיה היקרה על ידי תרגילי נשימה, אכילת מזון מסוג מסוים ושמירה על אורח חיים מתאים ונכון. יחד עם דיקור טווינה וצמחי מרפא סיניים אפשר לחזק את הגוף ולהגדיל את החיוניות של הגוף והנפש.

תזונה נכונה שומרת מפני עייפות נפשית

הגוף שלנו דורש מזון בכל יום ואנו כמובן מספקים לו את מה שהוא מבקש. כתוצאה מאירועים שונים בחיינו, אנו מגיעים למצב של תזונה לא מאוזנת אשר משפיעה באופן ישיר על איברים רבים בגוף. הטחול הוא הנפגע העיקרי שכן הוא אחראי על הפקת האנרגיה שמגיעה מהמזון. מצב שבו הטחול חסר באנרגיית צ'י עשוי להביא לעייפות, תחושה של נפיחות בבטן, חוסר ריכוז ודברים נוספים.

לטחול יש גם חלק ביצור של הדם ומובן שחולשה באזור זה תשפיע גם על איכות הדם בסופו של דבר. אנרגיית הצ'י נעה בנתיבים אנרגטיים אשר מכונים מרידיאנים. זרימת אנרגיה חלשה עלולה להביא לתקיעות של אנרגיה ולעייפות נפשית. הרפואה הסינית מציעה אבחון מקיף אשר נועד לשלול גורמים אחרים שעשויים להביא לעייפות. גורמים כגון רגשות שליליים או בעיות בריאותיות שונות עשויים גם הם לגרום לתופעה.

איך יוצאים ממעגל העייפות הנפשית?

ישנן שיטות שונות אשר מאפשרות לנו לטפל בעייפות נפשית שמשתלטת עלינו. העייפות אשר נובעת מסיבות שונות פוגעת באורח החיים שלנו ומוציאה אותנו מהשגרה הבריאה. הרפואה הקונבנציונלית מציעה דרכים שונות לטיפול אך רק מבט פנימי אל הגורמים הרלוונטיים שאחראים על מצב האנרגיה בגוף יביא בסופו של דבר לפתרון הולם של המצב.

המטפלים שמבינים ברפואה סינית, יודעים לזהות את מקור הבעיה ולטפל בה בדרכים שונות. מומלץ לפנות למטפל בעל ניסיון רב בתחום ולפעול גם על פי המלצות של חברים ואנשים שאתם סומכים על דעתם.

 

 

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי




עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל