חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםמחלת קרוהן

נקראת גם אנטריטיס(דלקת מעיים). זו דלקת כרונית בדפנות המעי,היא פוגעת בכל עובי הדופן של המעי ויכולה להיות בחלקו התחתון של המעי הדק ולכל אורכו של המעי הגס מופיעה בצורה שווה אצל גברים ונשים. הסיבה למחלת קרוהן אינה ידועה. מחקרים מראים על תפקוד לקוי של מערכת החיסון,זיהום ותפריט תזונה לא מתאים לאדם במשך שנים.

מחלת הקרוהן עצמה פחות מסוכנת אך התופעות המערכתיות הקשורות הינן רבות והסימפטומים הנלווים רבים מחוסר תיאבון וירידה במשקל כתוצאה מאי ספיגת המזון דרך המעי,התכווצויות חזקות וחוסר נוחות בבטן,כאבי בטן חזקים,חסרים משמעותיים של וויטמינים ומינרלים בגוף,אנמיה (חסר דם ו-B12),חיוורון,שינה לא סדירה,שינוי באורח החיים ואף דיכאון.

האבחון נעשה על ידי בדיקות דם שיראו עליה משמעותית בתאי דם לבנים(מערכת החיסון),אנמיה,חוקן בריום(צבען) יראה דפנות מעי מודלקות וכן C.T.

ברפואה הסינית, אחת הסיבות שהיא ברקע תמיד תהיה תזונה לקויה. לאורך הרבה שנים,סינדרומים סינים מורכבים יותר שיראו בדרך כלל לחות, אשר שוקעת במערכת העיכול ויוצרת כבדות ועיכול לא סדיר במשך הרבה זמן ורקע של חום או קור סיניים חסר או עודף במערכת העיכול, שיוצרים את כל הסימפטומים המערכתיים. אבחון מדויק שמתבצע בקליניקה יראה את אופן הטיפול ובניית תוכנית טיפולית, כאשר מטרת הטיפול תהיה עליה במשקל שתעיד על התחלת ספיגה מחודשת של חומרי תשמורת מהמזון,וויסות והסדרה של מערכת העיכול,חיזוק הצ'י (האנרגיה) בגוף.

הטיפול מתבצע בקליניקה על ידי דיקור,צמחי מרפא סיניים ושינוי תזונתי חד עם המטופל.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל