חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםמיגרנות-כאבי ראש

כאבי ראש הינם שכיחים מאוד באוכלוסיה סיבות לכאבי ראש יכולות להיות בעיות עיניים,סינוסים סתומים,גרון כואב,חוסר שתייה וסיבות אחרות לא ידועות. כאבי ראש יכולים להיות בכל הראש,בצד אחד,שני צדדים,בעורף ובמצח.

כאבי ראש ממיגרנות הוא כאב ראש חזק מאוד הכאב יכול להתחיל בצורה פתאומית בכל אזור בראש בכ-20% מהסובלים ממיגרנות ישנם תופעות קדם התקפיים כגון: תאורה וריצוד בראיה,אובדן תיאבון,בחילות,שינוי טעם בפה ודיכאון. מיגרנות יכולות להיות בכל הגילאים אך לרוב מתחילים בגיל 10-30,נשים סובלות יותר מכאבי ראש של מיגרנות מתגברות. ההתקפים יכולים להיות בתכיפות של ימים ועד שנים. סיבות ברפואה מערבית, מראים על היווצרות של כלי דם לראש שהסיבה לכך לא ידועה,תאוריות נוספות מראות קשר של יונים חיוביים ושליליים ואי איזון חשמלי לפני ובזמן התקף המיגרנה.

ברפואה סינית, ישנם אבחנות מבדלות בין סוגי כאבי הראש ומיקומם בראש אשר יכולות להצביע על דינמיקה שונה בין מטופל למטופל. בקליניקה, אני עושה אבחון מדויק למקור הבעיה וההקשרים להתקפות המיגרנה ולתכיפותם. מטרת הטיפול להפסיק את התקפות המיגרנה ולהוריד את תכיפות כאבי הראש ממיגרנות. אופן הטיפול הוא על ידי דיקור צמחי מרפא טווינה שינויי תזונה יחד עם המטופל ותרגילים שונים בבית. מתוך ניסיוני, הטיפול יעילים ועוזרים מאוד להורדת הכאבים ואף להפסיק את המיגרנות ולמנוע התקפיים מחודשים.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל