חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםלחץ נפשי סטרס

אם תשאלו את הסינים, הם יגידו לכם שכל הכאבים והבעיות הגופניות שלנו נובעים מבעיות נפשיות ומסטרס. לשיטתם הן אלו שמביאים עלינו את כול המחלות הגופניות שאנו סובלים מהן. לחץ נפשי סטרס הוא בעיה מוכרת. בסביבות שונות ינבע הלחץ מסיבות אחרות. למשל, בקרב מדינות העולם השלישי הסטרס יכול לנבוע מתת תזונה, בעיות של היגיינה ולעיתים גם תנאי מגורים בלתי הולמים. בעולם המערבי מצבים של מתח קיימים בו בשפע עקב התמרון בין שעות העבודה הרבות לבית. ליאור בלנק הינו מטפל מוסמך ברפואה סינית אשר מטפל גם במצבים של לחץ וסטרס.

ממה נובעים לחץ נפשי סטרס ומהם התסמינים

המתח הבלתי אפשרי שבו אנו נתונים לאורך שנים ארוכות, משרה תובענית, חשש מבעיות כלכליות, הרצון העז להגיע להישגים במגוון תחומים – כל אלו הם מקור בלתי נדלה לייצור מתחים. גם אירועי אלימות שונים שמתרחשים באזורנו יכולים בהחלט להשפיע על מצב רוחנו. אדם שמצוי במתח נפשי יסבול מתסמינים שונים:

  • נדודי שינה – אחד התסמינים המוכרים שלא מאפשרים שינה שקטה ורגועה. בעיה זו משפיעה באופן ישיר על שאר הפעילות שכן חוסר שינה היא בעייתית כשלעצמה.
  • הפרעות בקצב הלב – תחושות לא נעימות אשר מלוות בחרדה בעוצמות שונות.
  • עליה בלחץ הדם – משפיעה על המצב הבריאותי ועלולה לייצר מחלות פיזיולוגיות אחרות.
  • אירועים לבביים ומוחיים אשר מסכנים את החיים באופן מובהק וגם התפתחות של גידולים שונים ומסוכנים.

אז מה עושים?

נטילת תרופות שונות עשויה אמנם להקל על מצב החרדה אך מכיוון שמדובר על גורם שהוא אינו טבעי הן עשויות לגרום לנזקים שונים ואפילו להתמכרות ותלותיות בתרופה. בנוסף לכך, תרופות רבות כרוכות בתופעות לוואי שונות.  

לחץ ואי שקט נפשי משפיע ישירות על מסלולי האנרגיה. במהלך טיפול סיני בבעיות לחץ נפשי סטרס מתמקדים בעיקר בלב שמייצג את האחראי הראשי על כל זרימת האנרגיה. הטיפול יביא לאיזון של מסלול זה ובכל ימנע התפתחות של מחלות שונות ובעיות. בעזרת דיקור סיני מתאזנת זרימת האנרגיה במסלולי הגוף ונמנעים מצב של כליאת אנרגיה או דליפתה. הפחתת המתח למינימום יביא לרגיעה וכך ניתן יהיה לחזור לשגרה בטוחה ונעימה.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל