חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםכאב ראש אחורי

כאב ראש אחורי או כאב ראש אוקסיפיטאלי מאופיין בכאב לרוב תמידי בחלקו האחורי של הראש יש לעשות אבחון מדויק על ידי תשאול התבוננות והבנת ההיסטוריה האישית משום שכאב ראש אחורי מתחלק לסיבות נוירולוגיות ולכאבים נסיבתיים קלות יותר לכן יש לערוך אבחון מדויק לטיפול בכאבי ראש.

סיבות שונות לכאב ראש אחורי מתמשך:

  • כאב ראש אחורי או אוקסיפיטאלי יכול להיות מלחץ על העצב האוקסיפיטאלי דבר יכול להיות מלווה בכאבים באזור העיניים וכן נוקשות בצוואר בדרך כלל אלה כאבים כרוניים שנמשכים הרבה זמן נקרא נוירלגיה אוקסיפיטאלית ( occipital neurolgia ) .
  • נפילה/ מכה ואו תאונת דרכים: פעמים רבות אנחנו נופלים ומקבלים מכה שאנחנו מחשיבים כקטנה ולא משמעותית או כתוצאה מתאונת דרכים שהיתה לפני שנים או בזמן האחרון ואנחנו ממשיכים בשגרת חיינו מבינים ומקשרים בין אותה נפילה או תאונת דרכים לכאבי ראש ובטח לכאב ראש אחורי ומישום שלפעמים כאב ראש כזה נראה זניח בא והולך ולאו דווקא עוצמתי במיוחד איננו מיחסים חשיבות לכך.כדאי לשם דגש לכאב ראש כזה וכן לפנות להיוועץ אם רופא,ברפואה סינית אפשר להגיע להטבה משמעותית בזמן קצר וחשוב לטפל כמה שיותר מהר בכאב ראש זה.
  • התקררות והצטננויות חוזרות ונשנות: ברפואה הסינית התקררות והצטנוניות חוזרות ונשנות מושפעים מקור ורוח והאזור הראשון שנפגע הוא אזור העורף והמשכו לחלק האחורי של הראש,ישנו מרידיאן ( ערוץ אנרגיה שזורם בו צ'י ) שנקרא: מרידיאן שלפוחית השתן ומישום שהוא נפגע מקור ורוח והתחלת חולי אז ישנה תקיעות אנרגטית ואז יכולים להיווצר נוקשות וצמרמורות באזור הזה ולגרום לכאבים שבאים וחולפים. אצל חלק מהאנשים החולי נמשך תקופה ארוכה והגוף אינו מצליח להוציא את גורם המחלה מהגוף ונוצרת נוקשות תמידית של אזור העורף וחלקו האחורי של הראש דבר שיכול להביא לכאבי ראש שמאופינים בעוצמתם כאשר חשים חולי לבין שלב שפחות חולים בדרך כלל מאופין בשינה לא טובה, עייפות וחולשה ברקע.
  • יציבה לא נכונה וסביבת עבודה לא מאימה: מאופיין בדרך כלל בסביבת עבודה מול מחשב כאשר הגוף לא במנוחה נכון במשך שעות וימים יכול לגרום למתח וטונוס שרירי מוגבר ביזור השכמות והעורף דבר שעם הזמן יכול לגרום לכאב ראש אחורי. בקליניקה כאשר מזהים שזו הבעיה ושוללים סיבות אחרות מתחלים לשנות את סביבת העבודה ויחד עם תרגילים לבית, דיקור סיני מסורתי, רפואה אוריקולארית ( רפואת אוזן ) אפשר לראות בזמן קצר שיפור והטבה משמעותיים.
  • גידולים סרטניים: אלה מקרים חריגים ולרוב אינם הסיבה השכיחה לכאבי ראש אחוריים. לחץ על העצב האוקסיפיטאלי, רקמות בצקתיות, לחץ על רקמות שונת יכולים לגרום לכאבי ראש אחוריים.

טיפול בכאב ראש אחורי

בקליניקה אבחון סיני מדויק ושילוב של אקופונקטורה מסורתית יחד עם רפואה אוריקולארית ( רפואת אוזן), טווינה יחד עם מתיחות ותרגילים לבית יכולים להביא להטבה ושיפור ואף ריפוי מלא בכאבי ראש אחוריים.

ישנן סיבות רבות לכאב ראש אחורי לפעמים כדאי להיוועץ ברופא משפחה ואף ניורולוג אך פעמים רבות לא מוצאים סיבה אמתית לכאבי הראש,רפואה סינית מסורתית יעילה מאוד ויכולה לתת מענה כוללני לכאבי הראש ומענה לסימפטומים הנלווים.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל