חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםכאבי גב-הקרנות ונימול לכיוון האגן והרגליים

ברפואה מערבית, כאבי גב נגרמים בראש ובראשונה כתוצאה מהיותנו הולכים על שתיים,שיוצרים בעיות יציבות ולחץ תמידי על עמוד השדרה,אגן וברכיים. לחץ תמידי יכול לגרום בבלט דיסק,פריצות דיסק,יציבות לא טובה שיוצרת בעיות לכל אורכו של השלד,גב תחתון,אמצעי ועליון. כאבי גב יכולים להיגרם ממחלות שונות,שחיקה של גיל,הרמת משקל כבד,תאונות ומכות חזקות שגרמו לטראומה לריקמה אף שהיו בעבר ולאחר זמן מסוים ואף שנים לאחר מכן מתבטאים בכאבים. הכאבים יכולים להיות נקודתיים באזור מסוים בגב ואם נוצר לחץ מכאני על עצבים אז התחושה יכולה להיות הקרנה,נימול או תחושת זרם חשמלי לאזור שנפגע למשל: אם בגב תחתון יש לחץ על עצב הסיאטיקה אז תהיה הקרנה או נימול לכיוון הברך או מעבר לברך ואם עצבים בחוליות העליונות נפגעים אז יהיה הקרנה או נימול לכיוון מספר אצבעות הידיים או לכל כף היד.

הרפואה הסינית מאוד יעילה לטיפול בכאבי גב ושלד ונתמכת על ידי המון מחקרים שמאוששים את יעילותה של הרפואה הסינית כטיפול אופטימאלי לכאבים. הרפואה הסינית מתחקה אחר מקור הכאב הן במישור האנרגטי והן במישור הפיסי,אבחון מדויק בקליניקה מראה את הדינמיקה שהביאה להופעת הכאב וכן אופי הכאב (כאב חד וחזק או כאב עמום וחלש וחוסר נוחות).אופי הטיפול יכול להיות נקודתי ומערכתי כדי לטפל בכאב עצמו והן במקור הכאב כדי למנוע כאבים בעתיד.

מטרת הטיפול תהיה הפחתת הכאב,חיזוק והנעת הצ'י (אנרגיה) .אופן הטיפול יכלול דיקור,טווינה לאיזון השלד והיציבה,שינויים תזונתיים יחד עם המטופל ותרגילים מיוחדים לבית להפחתת הכאב חיזוק ושינוי יציבה.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל