חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםכאבים במרפק

ידינו משמשות אותנו למגוון רחב של פעילויות כמו כתיבה, הקלדת נתונים במחשב, אכילה או סידור הבית. אך, כאשר קיימת לאדם בעיה רפואית כלשהי המגבילה את תנועת הידיים, דוגמת כאבים במרפק, הוא מבין שעליו לפנות לטיפול. ליאור בלנק הוא מטפל סיני המציע פתרונות טבעיים לטיפול בכאבי מרפק וכאבים רבים נוספים וזאת בהתאם למסורת הסינית תוך הטמעת הפילוסופיה הסינית ואורח חיים נכון ובריא יותר וכן תרגילים מיוחדים להקלת הכאבים, שהוא למד במשך שנים בסין ולאורך הניסיון הקליני שצבר מעל 10 שנים כמטפל ברפואה סינית.

כאבים במרפק – מהם הגורמים לכך

קיימות סיבות רבות לכאבים באזור המרפק. אלה כמה מבין הנפוצות שבהן:

  • כאב במרפק טניס (טניס אלבו) הכאב נוצר בחלקו החיצוני של המרפק. השם הניתן לדלקת זו נובע מהעובדה שהכאבים במרפק עלולים להיגרם כתוצאה מחבטה ממושכת במחבט טניס. עם זאת, ניתן לסבול מהתופעה הזו מסיבות שונות. לדוגמה, ספר שמשתש רבות במייבש שיער, או חשמלאי האוחז במברגה באופן בלתי נכון.
  • כאב במרפק הגולף המטופל עלול לחוש בכאבים בחלק הפנימי של המרפק. הכאב אופייני לא רק למי שאוהב לשחק בגולף או טניס, אלא גם למי שנוהג להרים משאות כבדים.
  • דלקת בגידים מטופל הסובל מדלקת זו עלול גם לסבול מכאבים במרפק.
  • בורסיטיס במרפק התופעה מתבטאת בהצטברות של נוזלים בתוך שק הנוזלים אשר נקרא אולקרנון בורסה. התופעה נגרמת בעיקר עקב הישענות ממושכת על המשטחים קשיחים, ונפוצה בעיקר בקרב תלמידים ואנשי משרד הנוהגים להניח את המרפקים על השולחן במהלך העבודה.

מטפלים בכאבים  במרפק על פי התורה הסינית

ניתן להיפטר מבעיות אורתופדיות שונות כמו כאבים במרפק באמצעות הרפואה הסינית. בשלב הראשון, המטפל מחזק את המערכת החיסונית של הגוף, וזאת במטרה להכין אותו לטיפול במחלה. בשלב השני, הטיפול מתמקד ישירות בכאב. ולבסוף, המטפל יחזיר את האיזון לגופו של המטופל בעזרת הדיקור הסיני. לעתים, מעורבים בטיפול בכאבי המרפק גם טיפולים אחרים כמו צמחי מרפא ואו תזונה נכונה.

ויש גם תרגילים

כדי לסייע לגוף להתמודד עם הכאבים, ניתן גם לבצע תרגילים שונים להקלה על כאבים במרפק. לדוגמה, לנער את כפות הידיים לצורך הזרמת הדם, לשלב את כפות הידיים ולסובבן או לנער את הידיים ולשחרר אותן. לפני השימוש בתרגילים, חשוב להיוועץ במטפל.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל