חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםכאבים בכתף

הכתפיים הן איבר אקטיבי מאוד אשר משמש לפעילויות רבות, דבר שעלול להביא לכאבים בדרגות שנות וליצירת מגבלות שלא יאפשרו לנו לתפקד באופן שגרתי. כאבים בכתף גם אם הם קלים, עשויים למנוע מאתנו לבצע פעולות פשוטות ביותר. מאידך, ניתן לטפל בהם על ידי פניה למטפל מנוסה ברפואה סינית. ליאור בלנק הוא מטפל בתחום הרפואה הסינית שיודע לאבחן כאבים באברים שונים בגוף האדם. מיקום הכאב הינו בעל חשיבות רבה וצורת הטיפול נגזרת ממנו.

כאבים בכתף – סוגי דלקות

קיימות סיבות שונות לכאבים בכתף. ברב המקרים כאבים בכתף נובעים מהתפתחותה של דלקת כלשהי. אם הדלקת היא בשרירים שממוקמים מסביב לכתף, אז הכאב יהיה קטן באופן יחסי, ולא תהיינה מגבלות מיוחדות. אם מדובר על דלקת שממוקמת בשריר הדלתואיד, נחוש בכאב בחלקו הקדמיאו האחורי של הכתף שיקרין לכיוון המרפק. הדלקות הללו אופייניות בעיקר בקרב אנשי מחשבים, ספורטאים ואנשי מקצוע שעושים שימוש רב בכתפיים. הכאבים יכולים להתאפיין ככאב מושך לכיוון הזרוע,כאב נקודתי וחד ואף כאבים בתנועות מסוימות רוב הפעמים הכאב והדלקת באיזור יכולה לגרום להגבלת תנועה ולהחמיר במידה והאזור לא מטופל.

גם נפילה על הכתף או בלימה באמצעות היד עשויים להביא להתפתחות של דלקת וכאבים במקום. כתוצאה מחוסר תזוזה או גמישות נמוכה עשויה לקרות תופעה אשר נקראת "כתף קפואה". הסימפטומים שלה הם הופעת הכאבים ביום או בלילה בשלב ראשון (עקב חוסר תנועה), בהמשך יופיעו כאבים שדומים לדלקת בכתף ויורגש קושי במשימות פשוטות ביותר. השלב האחרון הוא כאבים גם כאשר אין תזוזה של הכתף דבר שעשוי להביא גם לבעיות בתפקוד של היד כולה.

דרכי טיפול בכאבים בכתף

הרפואה הסינית היא פתרון מצוין למקרים בהם אתם חשים בכאבים בכתף. ההקלה תהיה מהירה והטיפול הוא יעיל מאוד. אם מדובר על מקרים קשים יותר כמו כתף קפואה אז ההחלמה תהיה ממושכת יותר. הרפואה הסינית עושה שימוש בדיקור סיני, טוינה, צמחי מרפא שונים ותרגילים מיוחדים לשחרור הכתף ולהקלת הכאבים.

בניגוד לרפואה המערבית שמציעה זריקות של חומרים שונים, משככי כאבים במינונים שונים ופיזיותרפיה, הרפואה הסינית יודעת להקשיב לגוף, לאבחן את מצבו ולהביא אותו לריפוי מלא אגב שימוש בחומרים טבעיים בלבד. אם אתם מתלבטים בנוגע לטיפול שמתאים לכם כדאי להיוועץ עם אנשים אשר מבינים בתחום, הם ישמחו להעניק לכם שפע של סיבות לפנות לרפואה סינית.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל