חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםטיפול טבעי בחרדות

כל אחד מאתנו פוחד מחושך, גובה או נסיעה בכביש המהיר, אך הפחד יכול להפוך בסופו של דבר לחרדה. החרדה היא למעשה תחושת פחד מוגזמת אשר עלולה להתבטא בשיתוק או פאניקה. טיפול טבעי בחרדות יכול לסייע לאדם להתמודד עם מצבו ללא לחץ, ביקורים אצל הפסיכיאטר או תרופות כימיות אשר עלולות לפגוע בגוף. ליאור בלנק הוא מטפל אלטרנטיבי בעל הכשרה של 6 שנים בתחום הרפואה הסינית, אשר מציע מגוון רחב של טיפולים טבעיים המסייעים להתמודד עם תחושת החרדה.

הצמחים בתור טיפול טבעי בחרדות 

הרפואה הסינית מייחסת חשיבות רבה לצמחים אשר מסייעים להתמודד עם חרדות. אלה כמה מבין הצמחים שכדאי להכיר:

  • שיזף חמוץ – זרעיו של צמח זה מסייעים בהפחתת החרדות. השיזף החמוץ מרגיע את נפש האדם ועוזר לו להילחם בתופעה של נדודי שינה.
  • שורשי צמח הפוליגולה – לפוליגולה השפעה מרגיעה על נפשו של האדם, והיא גם מחזקת את פעילות הלב ומזרימה את הדם.
  • צינובר, אבקת פנינים ואבקה מגנטית טבעית – מינרלים אלה מסייעים במיוחד במקרים שבהם המטופל סובל מהתקף חרדה חמור. הם משפיעים על גוף האדם באופן מידי ומרגיעים אותו לטווח הקצר. לאחר מכן יש צורך להמשיך את הטיפול כדי להפחית את סממני החרדה לטווח הארוך.

למגר את התופעה באמצעות דיקור

טיפול טבעי בחרדות כמו דיקור סיני משפיע על נקודות שונות בגוף, כך שהוא מפחית את הסימפטומים המופיעים עם החרדות, דוגמת הזעת יתר, עצבנות, הפרעות בשינה במהלך הלילה, דופק מואץ, תחושה של פחד גדול, כאבי בטן או תחושה של מועקה בחזה.

סוד האלמנטים

הרפואה הסינית דוגלת בתפיסה שחוסר האיזון בחמשת האלמנטים – מים, אש, אדמה, מתכת ועץ גורם לחרדות ולמחלות נפש נוספות. אלמנט המים, למשל, הוא אחד האלמנטים הבולטים המסמלים את הפחד ואפילו את המוות, וזאת לצד מקורות כוח חיוניים כמו כוח הרצון או התשוקה לחיים. חוסר איזון באלמנט זה מגביר גם את תחושת החרדה. דוגמה נוספת היא אלמנט האדמה אשר אחראי על רעידות האדמה בעולם. הרעידות פוגעות ביציבותו של האדם וכל הסובב אותו, כמו שאי יציבות אלמנט האדמה מערער את בטחונו של האדם. חוסר האיזון משפיע גם על אלמנטים נוספים. אלמנט האש, למשל, אחראי על לבו של האדם. כאשר הלב נפגע, מופיעים גם תסמיני החרדה.

 

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל