חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםטיפול במיגרנות

אנשים רבים מכאבי ראש מדי פעם עקב עומס בעבודה או מתחים בחיים האישיים. בדרך כלל, מדובר במיחושים קלים שעוברים עם לקיחת משכך כאבים. עם זאת, יש אנשים הסובלים מתופעה של מיגרנות המתבטאות בתחושה חזקה של פעימות באזור הראש. עבור אנשים אלה טיפול במיגרנות הוא הכרחי ודחוף, שכן התופעה פוגעת בתפקוד היום יומי. ליאור בלנק, מטפל ברפואה סינית, מציע פתרונות סיניים מסורתיים לטיפול במיגרנה.

טיפול במיגרנות קשות – כיצד נזהה אותן?

הסימנים הראשונים למיגרנה הם כאבי ראש חדים וממוקדים המופיעים בצדי הראש או בקדמת הראש. הכאבים הולכים ומתחזקים עם כל תזוזה, והם משפיעים על הפעילות יום יומית, כך שמטופל הסובל ממיגרנות מתקשה לבצע פעולות שגרתיות. כמו כן, המיגרנה יכולה להתבטא בתופעה גם בבחילות, שלשולים, רגישות לאור וקול, הזעות או תחושות קיצוניות של חום וקור.

הדיקור שבא לסייע במיגרנות חזקות

הרפואה הסינית מציעה פתרונות לטיפול במחלות שונות, וביניהן גם טיפול במיגרנות. דיקור סיני הוכח כיעיל נגד כאבי הראש העזים, והוא מותאם באופן אישי לכל מטופל. הדיקור כולל כמה שלבים:

  • היכרות – המטפל יפתח את הטיפול בשיחה ראשונית הכוללת שאלות אישיות ותשאול על הרגלי התזונה של המטופל.
  • אבחון הבעיה – בשלב השני המטפל ימצא את הנקודות הרגישות בגופו של המטופל, נקודות שיסייעו לו במהלך הדיקור. כמו כן, המטפל ימשש את הדופק ויבדוק את הלשון.
  • מציאת סינדרומים – קיימים סינדרומים שונים אשר עלולים לגרום למיגרנות. לדוגמה, חולשה באזור הכליות.
  • שלב המחטים – בשלב זה יחדיר המטפל את המחטים בנקודות שונות, לרוב מדובר בדקירות שאינן מלוות בכאב. מספר המחטים יכום לנוע בין מחט אחת בלבד ל-20 מחטים.
  • מחכים – לאחר שהמטפל מניח את המחטים יש צורך להמתין במשך רבע שעה עד חצי שעה. לעתים, כדי להרחיב את ההשפעה, יושארו המחטים למשך שעה.

כוחו של הדיקור הסיני כטיפול במיגרנות כרוניות

הדיקור הוכח כפתרון יעיל נגד מגרנות, עד שפעמים רבות הוא משמש כטיפול הראשוני והיחיד. המטופל יכול לחוש בהקלה כבר במהלך הטיפול הראשון. מעבר לכך, לצד הטיפול מומלץ לשלב גם תזונה בריאה יותר כמו הימנעות מצריכת יתר של מאכלים ומשקאות המכילים קפאין כמו קפה או שוקולד.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל