חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםטיפול בכוסות רוח

למרות הביטוי "כוסות רוח למת", אשר בא לבטא פעולה חסרת תועלת, טיפול בכוסות רוח התגלה כיעיל במקרים רבים. ליאור בלנק הוא מטפל המנוסה בשיטות הטיפול הנרחבות של הרפואה הסינית ובין השאר מציע גם טיפול באמצעות כוסות רוח. ישנן שיטות ידועות לשימוש בכוסות רוח, אך ישנן שיטות פחות ידועות לשימוש בכוסות רוח עם שמן וללא שמן. בלימודי בסין, למדתי שיטות שונות לשימוש בכוסות רוח.

טיפול בכוסות רוח – באילו מקרים הוא מועיל?

כוסות רוח מסייעות לגוף האדם להתגבר על מחלות ותסמינים שונים. אלה מהנפוצים שבהם:

  • שפעת והתקררות כאשר האדם סובל מהצטננות או שפעת באופן תמידי, קיימים סיכויים גדולים לכך שיש לו מערכת חיסונית מוחלשת. טיפול בכוסות רוח מסייע בחיזוק המערכת החיסונית ומאפשר למטופלים רבים לעבור עוד חורף בשלום.
  • כאבים אורתופדיים לאורך חייו, עלול האדם לסבול מכאבים שונים באזור הגב או המפרקים, כאבים אשר עשויים לנבוע מסיבות שונות: ישיבה ממושכת במשרד, משחק ספורטיבי אינטנסיבי או עמידה ממושכת במקומות עבודה כמו מספרות או רשתות מזון. כוסות הרוח מחזירות את האיזון לגוף ומקלות על הכאבים.
  • בעיות בריאות כוסות הרוח המונחות בחלק עליון והאחורי של הגב מסייעות לזרימת האנרגיה של הריאות ומטפלות במצבים של קוצר נשימה או אסטמה.
  • תסמינים קדם וסתיים נערות ונשים לא מעטות סובלות מתסמינים אלה לפני הופעת המחזור החודשי, תסמינים המתבטאים בכאבים באזור הבטן התחתונה, שינויים קיצוניים במצב הרוח או עייפות. ניתן להתגבר על התופעות באמצעות כוסות הפלא.

מדוע דווקא כוסות רוח?

טיפול בכוסות רוח נחשב לטיפול יעיל ברפואה האלטרנטיבית. באמצעות הכוסות, ניתן לטפל לא רק בבעיה הספציפית שבגללה פנה המטופל למטפל, אלא לחזק את הגוף באופן כללי. כך, הכוסות משפרות את זרימת הדם בגוף, משחררות אזורים שונים בגוף מכאבים ומסדירות את האנרגיה. מעבר לכך, המטופלים חשים בשיפור במצבם הגופני והנפשי באופן מידי.

הטיפול בכוסות רוח מתאים לכל מי שסובל מבעיות כרוניות דוגמת דלקות פרקים, מערכת חיסונית חלשה או קוצר נשימה. המטפל מאבחן את הבעיה ומתאים את השיטה למטופל. כך, לעתים משאירים את הכוסות באזור הבעייתי, ובמקרים אחרים מזיזים אותן לאורך המרידיאנים.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל