חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםטיפול בכאבי ראש

כאבי ראש הינם מקור ידוע לסבל, חוסר תפקוד וירידה משמעותית באיכות החיים. אנשים רבים סובלים מתופעה זו באופן כרוני, כאשר היא מופיעה בתדירות משתנה. כשכאב הראש מגיע, הוא מביא אתו חוסר יכולת להמשיך בשגרה רגילה. ליאור בלנק מטפל בכיר ברפואה סינית כולל טיפול בכאבי ראש. הוא ידריך אתכם כיצד להימנע מהתקפים חוזרים ונשנים של כאבי ראש, שכן כאב שכזה הוא לאו דווקא סימן למצב בריאותי חמור. מאידך, רבים מוסיפים ליטול משככי כאבים רק מכיוון שהם אינם מכירים דרך אחרת על מנת להיפטר מהכאבים.

טיפול בכאבי ראש כרוניים – מה מקור הכאב?

ישנן סיבות שונות להתפתחותם של כאבי ראש:

  • לעיתים התופעה קשורה לבעיות בעיניים, שיניים, אוזניים או אפילו גרון.
  • פגיעה פיזית עשויה להביא לכאבי ראש בתדירות משתנה.
  • גידול בראש הוא מקור לכאבים ועשוי גם להיות מסוכן מאוד.
  • מתח שרירים משפיע גם הוא במקרים רבים.

כאשר אנו מגיעים אל הרופא עם תלונה על כאבי ראש, הוא יבצע בדיקות שונות כמו בדיקת דם, בדיקות גופניות, צילומים שונים ולעיתים גם הפניה לצילום CT. כל זאת על מנת להגיע לאבחנה כללית וכדי לוודא שלא מדובר על מקרה חמור. במקרים רבים, גם לאחר כל הבדיקות אין סימן לבעיה והכל יוצא תקין לגמרי. הטיפול הינו בדרך כלל מתן משככי כאבים בדרגות שונות, אשר בשלב מסוים הופכים להרגל והגוף כבר זקוק לחומר חזק יותר. כך עשויה להיווצר תלות בכדור.

מיקום הכאב הוא בעל חשיבות בטיפול בכאבי ראש חזקים

אם מדובר בכאב שנובע מאזור צדי הראש, החלק האחורי שלו או מעל העיניים, ייתכן שכאב הראש מקרין על מתח באזור השרירים. הכאבים עשויים להיות מורגשים גם בכתפיים, בצוואר ובעורף ועלולה להיות מלווה בתחושת אי יציבות וסחרחורות. במקרים אחרים, הסיבה לכאבי ראש יכולה להיות חוסר שינה במהלך הלילה או ישיבה לא נכונה במהלך היום. טיפול בכאבי ראש כמו דיקור סיני ישחרר את הכאבים ויזרים את הדם לכיוון הראש פעולה שתקל מאוד על ההרגשה הכללית ותעלים כליל את כאבי הראש. גם תרגילי שחרור בתחום היוגה והטאי צ'י יוכלו לסייע להפגת הכאבים בהדרגה.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל