חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםטיפול בכאבי גב

ליאור בלנק – מטפל ברפואה סינית מביא אתו ניסיון של שנים רבות בעבודה עם מטופלים. בין השאר, הוא מעניק טיפול בכאבי גב שנובעים מסיבות שונות. הגב שלנו הוא איבר בעל חשיבות גבוהה במיוחד. מצד אחד, הוא מהווה תמיכה לבית החזה ומתחבר לשרירים חשובים וארוכים שמקורם בגב וסופם בכף הרגל. הגב הוא גם ביתו של עמוד השדרה וחוט השדרה – מקור חיבור למערכות עצביות שלמות ומסועפות. את כל זה ניתן לדעת על פי הרפואה המערבית ואין כל ויכוח על כך.

רפואה סינית לטיפול בכאבי גב חזקים

הרפואה הקונבנציונלית גורסת כי מאותו הרגע שבו התחלנו לצעוד על שתי רגליים, עלו פלאים סיכויינו לזכות בכאבי גב. אכן, ההולכים על ארבע אינם סובלים מבעיות גב שכאלו. מאידך, לא בטוח שזו הסיבה היחידה. לא תמיד יש לנו הסבר מניח את הדעת מדוע תוקף אותנו כאב גב.

הטיפול שניתן במקרים רבים הינו משככי כאבים או במקרים חמורים יותר זריקות של סטרואידים. טיפולים אלו אינם פותרים את הבעיה, מכיוון שהם מטפלים בדרך כלל רק בסימפטומים שלה ובמקרים רבים מביאים אף להחמרתה. הרפואה הסינית העתיקה מצוידת בכלים הנכונים על מנת להבין לעומק את הכאבים ואת המיקומים השונים שלהם. ההתמקדות ברפואה הסינית היא בעיקר במניעת טיפולים חודרניים ומסוכנים כמו ניתוח, כריתת דיסק או כל דבר אחר וכן בטיפול בגוף האדם וחיזוקו באופן כללי. הניתוחים הללו אמנם יכולים לסייע למניעת הכאב מהפן האנטומי, אך לא מהווים פתרון לסיבה שממנה נובע הכאב.

טיפול בכאבי גב עליון ותחתון – אנרגיה חיובית

בקרב המטפלים ברפואה סינית, הגב מייצג את אנרגיית היאנג. מאפייניה של האנרגיה הזו הם חום, חיצוניות, גובה ובנוסף היא גם האנרגיה הזכרית. הגב תוחם בתוכו השתקפות של הגוף, עובדה אשר מאפשרת למטפל להבין בפשטות מה משמעות הכאב של המטופל. לדוגמה, כאבים באזור הגב העליון משמעותם גובה הריאות, נמוך יותר מדובר על גובה הלב ומהווה אינדיקציה לבעיה באזור הלב. כל חוליה בגב מייצגת השתקפות של האיברים שנמצאים בקרבתה. כל כאב עשוי לנבוע מבעיה אנרגטית באיבר כלשהו וכעת יש לפתור את הבעיה האנרגטית. זהו תפקידו של המטפל.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל