חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםדלקת בגיד הרגל-POSTERIOR TIBIAL TENDONITIS DYSFUNCTION (PTTD)

הגיד הטביאלי עובר לכל אורך השוק עד לחלקה הפנימי אמצעי של קשת כף הרגל. זו רקמה קשיחה אשר מעורבת בכל תנועת הרגל עצמה בהליכה,ריצה,עמידה ממושכת וטיפוס במדרגות.

כתוצאה ממאמץ יתר ואף יציבה לא נכונה נוצרת דלקת בגיד הרגל באזור של השוק (עצם הטיביאה).

הסימפטומים יהיו בדרך כלל כאבים בהליכה,מאמץ לעלות מדרגות,בעמידה ממושכת,הכאבים יהיו מלווים במתח בחלקה הפנימי של השוק וככל שהכאבים הופכים לכרוניים הדלקת יכולה להתפשט לאזור קשר כף הרגל וחלקו הפנימי של הקרסול.במאמץ הכאבים מתגברים עד לכאבים עזים ובמנוחה למתח.יכולה להיווצר נפיחות ואדמדמות של האזור עד לקרסול הפנימי.יש להעשות הבחנה בין דלקת בגיל הרגל לבין סינדרום "ספלינט שין" (ראה ערך "ספלינט שין").

רצוי מאוד לטפל בצורה מלאה בדלקת בגיד הרגל משום שהיא יכולה להשאר הרבה זמן ולגרום לכאבים כרוניים ואף לשינויים ברקמות באזור הרגל ולהשפיע על אזורים אחרים בגוף ולשנות יציבה כתוצאה מצליעה ממושכת.כדורים לרוב לא יעלימו לחלוטין את הדלקת והיא תופיע שוב במאמץ או אף תעבור לרקמות שונות בגוף.

הטיפול בגיד הרגל יהיה משולב בדיקור סיני,טווינה ועיסוי מיוחד עם שמנים אתרים ואף תרגילים מיוחדים לבית כמו כן טכניקות מיוחדות נוספות ברפואה סינית.הטיפול יהיה כולל אבחון מדויק ונכון של מקור הבעיה לדלקת בגיד הרגל.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל