חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםדיקור

הדיקור ידוע כאקופנקטורה המילה בצרפתית ולטינית (acus=חם,pangn=לדקור,מחט).

הדיקור והשימוש במחטים סיניות הינו חלק אחד מהרפואה הסינית,הוא התפרסם במערב בערך בשנות השבעים בעיקר בארצות הברית ואירופה עקב המהפכה הקומוניסטית מאסטרים ופרופסורים וכן אנשים בעלי ידע שעבר בדורות מאב לבן הגרו מסין לארצות אחרות במזרח לארצות הברית ולאירופה כמו כן סטודנטים שהגיעו לסין למדו רפואה סינית וחזרו למדינותיהם עם ידע על הרפואה הסינית כמו כן בשל היחסים הדיפלומטים בין מדינות העולם לבין סין עוד לפני מלחמת העולם הראשונה נכתבו ספרים הודות הרפואה הסינית הספר-אקופנקטורה שנכתב על ידי גו'רג' סולייה דה מורט שהיה דיפלומט צרפתי שידע את השפה הסינית ותרגם ספרים לצרפתית ובשלב מאוחר יותר לאנגלית.

בגוף האדם ישנם 365 נקודות דיקור על המרידיאנים שהם ערוצי האנרגיה שזורם בהם צ'י(האנרגיה) ודם. ישנם 14 מרידיאנים ראשיים ועוד 6 מרידיאנים מיוחדים. כל מרידיאן בעל ענפים רבים שבסופו מחובר לאיבר בגוף למשל: מרידיאן הלב מחובר לאיבר הלב,מרידיאן הכבד מחובר לאיבר הכבד. ישנם מאות נקודות נוספות שלא על מרידיאנים או בקרבתם יש אומרים שבגוף האדם ישנם בסביבות 2000 נקודות דיקור. בספרים העתיקים נקודות הדיקור משולות לכמו באר שמשהו מפעפע החוצה מבטן האדמה ובקרבתו ישנם חיים ולבלוב כך גם נקודות הדיקור מפעפעות החוצה מהמרידיאנים ויוצרות חיים ושינוי בגוף. כל נקודת דיקור ישנו אפיון מסוים ומספר של תפקידים שונים הן מקומי לאזור בגוף והן מערכתי לכל הגוף הן פיזיולוגי והן נפשי/רגשי.

בקליניקה משתמשים במעט מחטי דיקור בכדי להשפיע בצורה אפקטיבית ויעילה על החוסר איזון ואופי המחלה שקיימת. התחושה בעת הדיקור הינה של זרימה או משיכה בכל מיני מקומות ואזורים בגוף אך אין תחושה של כאב צורב כמו מחט של רופא. תחושות אלה מורגשות בשל הנעת הצ'י בגוף,אופן ובחירת נקודות הדיקור הינו ספציפי לגבי האדם לפי אבחון סיני שנעשה בקליניקה ולאחריו טיפול מתאים לפי אופי המחלה או חוסר האיזון.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל