חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםדיקור סיני תל אביב

רבות נכתב על הדיקור הסיני, אך ישנם אנשים אשר עדיין לא התנסו בשיטת ריפוי זו, אשר מסייעת לאלפים ברחבי העולם במגוון סוגי כאבים פיזיים, על ידי החדרת מחטים לנקודות ספציפיות בגוף. דיקור סיני תל אביב ייתן לכם מענה הולם לכל סוג של כאב. היות שמדובר על עולם שלם של טיפולים כדאי לפנות רק למטפל מנוסה ומיומן. הדיקור הסיני הוכח כבר מזמן כבעל פוטנציאל גבוה לריפוי ורצוי לערוך סדרה של טיפולים לקבלת האפקט המירבי (ע"פ המלצת המטפל המקצועי). ליאור בלנק הוא מומחה בתחום הרפואה הסינית ומעניק כבר שנים טיפול של דיקור סיני מתקדם.

דיקור סיני תל אביב – איך זה עובד?

כמו כל טיפול גם לדיקור סיני יש את הדרך שלו להשפיע על הגוף שלנו לטובה. כאשר אנו חשים בדקירה מתרחשת סוג של תגובה חיסונית של הגוף ל"תקיפה". העור הוא למעשה הגבול החיצוני וכל מה שעובר דרכו נבדק בקפידה על ידי המערכת החיסונית. כשמחדירים מחט דרך העור מתעוררות תגובות חיסוניות עצביות. שרשרת התגובות ממשיכה והיא כוללת גם מערכות גופניות שונות כגון מערכת כלי הדם, הלימפה, ההורמונים ואפילו בלוטת יותרת המוח.

דיקור עצבי מדמה את האזור הפגוע דרך חלק אחר בגוף. לדוגמה, ניתן לטפל בכאבי ברך דרך המרפק שמייצג מערכת דומה של עצבים, ורדים ועצמות. כמו כן, כף הרגל היא איבר מאוד דומיננטי בעולם הדיקור הסיני, בכף הרגל נמצאת למעשה מפה שכוללת את כל אזורי הגוף וכך ניתן לטפל דרכה אפילו בכאבי ראש או מיגרנות.

למי מתאים דיקור סיני?

אמנם מדובר על תחום רפואי אלטרנטיבי, אך רופאים קונבנציונליים רבים ימליצו עליו בכל פה. הטיפול מתאים כמעט לכל אחד ואין כל צורך לחשוש ממנו. כל שכן רצוי לפנות למטפל מנוסה ובעל המלצות. אם אתם מחפשים דיקור סיני תל אביב מקצועי אפשר להתייעץ עם אנשים אשר מבינים בנושא, חברים ובני משפחה שהתנסו בטיפול.

לפני שהמחט הראשונה תוחדר לגופכם, המטפל יערוך לכם בדיקות שונות וישאל שאלות, הוא יעשה זאת על מנת לקבוע איזה סוג טיפול הכי מתאים לכם. במקרים רבים טיפול אחד לא יספיק והמטפל ימליץ לכם על סדרה של כמה טיפולים שיעלימו את הכאבים.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל