חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםדיקור סיני ברמת גן

כל מי שכבר התנסה בדיקור סיני ידע לספר שמדובר בחוויה שהופכת כל כאב לרגיעה מתמשכת. הדיקור הסיני שהגיע אלינו מארצות המזרח הביא אתו את הפתרון האולטימטיבי לכל אותם כאבים לא מוסברים שמקורם בפציעות שונות, מתחים ושגרת חיים שגויה ביסודה. אם חיפשתם דיקור סיני ברמת גן תוכלו לפנות אל ליאור בלנק המומחה לרפואה סינית. בין השאר עוסק ליאור בדיקור סיני ומומלץ לפנות אליו במקרים של בעיות גב, פרקים, כאבי ראש, חרדות וסטרס, דיכאון ובעיות רפואיות שונות.  

דיקור סיני ברמת גן – מה הוא כולל?

הרפואה הקונבנציונלית מציעה שלל פתרונות אשר כרוכים בנטילת תרופות, ניתוחים חודרניים, או חיסונים וזריקות. רבים כבר מכירים ומוקירים את הרפואה האלטרנטיבית שהביאה אתה שלל פתרונות שלא היו קיימים עד היום. הרפואה הסינית היא אחת התורות העתיקות בעולם ודיקור סיני ברמת גן הוא רק אחת משיטות הריפוי הידועות שהיא כוללת.

באמצעות דיקור סיני מקצועי ניתן לטפל במגוון בעיות פיזיולוגיות החל מכאבי גב, מיגרנות, כאבי שרירים ועוד. המחט שמוחדרת אל הגוף במהלך דיקור כלל אינה דומה למחט של מזרק: אין תחושה של כאב או דקירות ואף ניתן להגדיר את התחושה כמשיכה או אי נעימות קלה שחולפת כעבור כמה שניות. טיפול בדיקור סיני נמשך בערך שעה, תלוי במטפל, במהלכו המטפל ישגיח עליכם באופן צמוד ויספק לכם תשובה לכל שאלה או בעיה שתתעורר.

דיקור גם לילדים

ניתן לטפל גם בילדים צעירים באמצעות דיקור סיני, אם כי בדרך מעט שונה. הטיפול הוא קצר יותר ועושה שימוש במחטים אחרות. במהלך הטיפול הילד או הילדה יושבים על ברכי הוריהם והדיקור מתבצע בידיים או ברגליים. אמנם יתכן שילד יחשוש מעט מהטיפול (כמו כל טיפול רפואי) אך הדקירות אינן כואבות כלל. אפשר להגיע לטיפול אחת לשבועיים שלושה, הכול בהתאם למצב או לבעיה הרפואית של הילד.

על מנת להשפיע באופן משמעותי על חוסר האיזון שמביאה אתה המחלה, נעשה שימוש במספר קטן של מחטים. כדאי לפנות רק למטפל מוסמך ומנוסה שמצויד בידע המתאים לטיפול. רב המטפלים מקבלים בקליניקה פרטית ונוחה להגעה, ומומלץ גם לקבוע את הטיפול לשעה נוחה ומתאימה.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל