חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםגאוט טיפול

גאוט (בעברית שיגדון) הוא דלקת מפרקים אשר נוצרת כתוצאה משיבוש במטבוליזם, כאשר נוצרים משקעי חומצת שתן (חומצת אוראה) במפרקים שונים בגוף לרוב מתחיל ככאב במפרק הבוהן ברגל. מדובר בדלקת עתיקת יומין שתוארה בקרב דמויות מפורסמות כמו אלכסנדר הגדול או ליאונרדו דה וינצ'י. למרבה המזל, שיטת גאוט טיפול עתיקה אף יותר ומקורה במסורת הסינית. ליאור בלנק מביא את הטיפול הסיני לישראל באמצעות קליניקה לרפואה הסינית הממוקמות ברמת גן.

גאוט טיפול סיני יעיל

גאוט היא דלקת פרקים כרונית המתבטאת בתסמינים כמו נפיחות, אדמומיות  וכאבים באזור המרפק של הבוהן, ולפעמים גם באזורים אחרים בגוף כמו קרסול או כף היד. גאוט טיפול באמצעות דיקור וטיפולים סיניים נוספים דוגמת צמחי מרפא או טווינה יכולים לטפל בבעיה:

  • הרפואה הסינית רואה בגאוט היחלשות של המערכת החיסונית, ולכן היא נועדה לחזק אותה.
  • כאשר המטופל מגיע למטפל, הוא מאבחן תחילה את הבעיה.
  • לאחר מכם מסלקים את המקור לבעיה באמצעות דיקור או תזונה מתאימה.
  • מחזקים את המערכת החיסונית והאיברים אשר נפגעו עקב דלקת המפרקים.
  • לעתים ניתן להשתמש בצמחים טבעיים כמו ג'ינג'ר או אכילאה, שכן הם יכולים להוריד את רמת החומציות בשתן ולשכך את הכאבים.

מהם הגורמים למחלה

ישנם אנשים המצויים בסיכון רב יותר מהאחרים, והם עלולים לסבול מגאוט במהלך חייהם. אנשים מבוגרים יותר נוטים לסבול מהדלקת, בעוד הגברים מצויים בסיכון גבוה יותר מן הנשים. קיימים גם גורמים חיצוניים שעלולים להגביר את הסיכון לגאוט, כדוגמת השמנת יתר או צריכה בלתי מבוקרת של אלכוהול. בנוסף על כך, הדלקת עלולה להתפרץ בקרב אנשים שנוהגים לאכול כמויות רבות של בשר ובימי הביניים היא אכן תקפה ציידים אשר נהגו לאכול בעיקר בשר.

משקאות ומאכלים שיש להימנע מהם

הרפואה הסינית דוגלת בתזונה בריאה לאורך כל הדרך. כמו כן, משקאות ומזונות מסוימים עלולים להגביר את דלקת המפרקים. משום כך, אם אתם סובלים מגאוט, מומלץ להימנע מצריכת משקאות אלכוהוליים כמו בירה או יין וכן משתיית משקאות קלים ומוגזים. מבחינת מזונות, מומלץ להימנע ממאכלים כמו גבינות או בשרים אשר מאיצים את רמת החומציות בדם. המטפל המקצועי בשיטת הרפואה הסינית יעודד את המטופל לצרוך מאכלים המועילים לבריאות.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל