חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםבעיות עיכול

בעיות עיכול פוקדות את האדם מדי פעם בפעם ו"מפתיעות" אותו בתסמינים בלתי נעימים כמו עצירות, שלשול,נפיחות וחוסר נוחות ברום הבטן ובבטן תחתונה,כאבי בטן, גזים כלואים, צרבות ושריפה בושט ואף בדלקות מעיים כמו בקרוהן וקוליטיס ואף כיב (אולקוס). במקרים רבים, מדובר בתופעות חולפות אשר נוצרו מלכתחילה עקב מזון מקולקל, אכילה מהירה הפרשה לקויה של אנזימי עיכול ואף אכילה מרובה ומזון קשה לעיכול. לפעמים, מדובר בבעיות כרוניות אשר חוזרות להטריד את של האדם. למרבה המזל, לרפואה הסינית יש פתרון לבעיות במערכת העיכול. ליאור בלנק הוא מטפל מנוסה המביא את השיטות הסיניות המסורתיות בארץ ומציע טיפולים שילוב של דיקור וצמחי מרפא סיניים ,טווינה, כוסות רוח, ועוד.

בעיות עיכול – לא מספיקים לעכל את זה

לפי הרפואה הסינית, תפקידה של מערכת העיכול הוא לעבד את המזונות הנכנסים אליה ולבנות את אנרגיית הצ'י, שהיא האנרגיה של הגוף שבה הוא משתמש לאגירת כוחות ולפינוי הפסולת. בעיות עיכול נגרמות כאשר מערכת הגוף יוצאת מאיזון ואינה מייצרת די צ'י לתפקוד יעיל יותר. הרפואה הסינית נועדה להחזיר לגוף את האיזון שאבד, ומטפלת בשורה ארוכה של בעיות בתפקוד מערכת העיכול:

  • עצירות מטופלים לא מעטים סובלים מעצירות דרך קבע, עקב צריכת מזונות בלתי בריאים. הרפואה הסינית מקילה על יציאות של בוקר, ולפיה אנו משאירים אותן כדי להשאיר את היום שעבר מאחור ולהתחיל יום חדש.
  • פטריית הקנדידה – קנדידה היא פטרייה זיהומית אשר עלולה לגרום לתופעות רבות כמו נפיחויות בבטן, שלשולים, שיהוקים או תחושה של חולשה כללית בגוף. ברפואה הסינית מטפלים בפטרייה באמצעות צמחי מרפא ודיקור.
  • קרוהן מחלה המופיעה בדרך כלל כתוצאה מטראומה או לחץ נפשי רב. ניתן להקל על תסמיני המחלה בעזרת דיקור ולעתים גם צמחי מרפא.
  • תסמונת המעי הרגיז נקראת גם "תסמונת המעי הרגיש", והיא מתבטאת בנפיחויות בבטן לאחר אכילה, גזים כלואים וכאבי בטן עזים. התסמונת נוצרת בעקבות חומציות יתר בקיבה, וברפואה הסינית ממליצים לצרוך מזונות בריאים כמו פירות וירקות.

הסוד הוא במזון

מקורן של בעיות רבות במערכת העיכול הוא המזון שאנו אוכלים. לרוב, אנו צורכים כמויות מזון רבות יותר ממה שאנו חייבים באמת, וכך נוצר עומס על מערכת העיכול. ואם לא די בכך, הרי שהרגלי האכילה שלנו אינם תמיד במיטבם. אנו נוטים לצרוך מזונות שומניים או פשוט מוותרים על אוכל ביתי ואוכלים בחוץ. אם נקפיד לצרוך מזונות בריאים יותר, נוכל לחסוך לעצמנו את הבעיות במערכת העיכול.  

 

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל