חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםאקופנקטורה

אקופנקטורה, או בשמה העברי "דיקור סיני", היא שיטת טיפול יעילה נגד בעיות רפואיות שונות כמו  כאבי גב, כאבי בטן,חרדות,דיכאון,כאבי מחזור,אסתמה וקוצר נשימה, אלרגיות, דלקות בשתן, דלקות בקנה הנשימה ועוד. ליאור בלנק הוא מטפל סיני מוסמך מעל 10 שנות ניסיון קליני אשר למד 4 שנים רפואה סינית במכללת רידמן והמשיך 2 שנים נוספות בסין והתמחה בבעיות כאב,בעיות רגשיות,בעיות עיכול וריאות. כיום,הוא בעל קליניקה בארץ המסייעת למטופלים רבים. בנוסף לדיקור הסיני, מועברים בקליניקה טיפולים שונים כמו טווינה,תזונה סינית וטיפול באמצעות צמחי מרפא סיניים.

אקופנקטורה – להכיר את הנקודות של הגוף

לא תמיד אנו מודעים לכך, אך בגופנו מצויות נקודות רגישות רבות.הסינים נתנו שמות לכל נקודת דיקור לפי מיקום הנקודה,תיאור מההיסטוריה הסינית ואף שמות רוחניים כי יש להן תפקידים רגשייים ונפשיים נוספים. מיקומן משתנה בין מטופל למטופל. אלה, למשל, כמה נקודות היעילות לטיפול בעת מיגרנה או כאבים באזור הראש והצוואר:

  • האור הבהיר נקודה הממוקמת בזווית של העין, מתחת לגבה.
  • עמוד התווך השמימי מיקומה בעורף, מתחת לבסיס הגולגולת. נקודה זו יעילה לא רק לטיפול במיגרנות, אלא גם לכאבי ראש באופן כללי כמו גם לכאבי צוואר או נוקשות בעורף.
  • בריכת הרוח הנקודה הזו נמצאת בצמוד לגולגולת ומקילה על בעיות באוזניים, בעיניים או במקרים שבהם סובל המטופל מחסימות של גודש באף.
  • איחוד העמקים מיקומה בין האגודל לבין האצבע השנייה ומסייעת לטיפול בכאבי ראש.
  • הכתף הטובה נקודה אשר ממוקמת באזור הכתף: בין עמוד השדרה של הצוואר לבין עצם האקרומיון של הכתף. נקודת הכתף הטובה יעילה במיוחד לטיפול בכתפיים תפוסות.
  • נקודה נעה מיקומה בין העצמות של הבוהן הראשונה לשנייה שבכף הרגל.
  • העין השלישית נקודה המצויה בין שתי הגבות, במקום שבו נפגשים המצח והאף.

היתרונות המשמעותיים של הדיקור הסיני

אקופנקטורה הולכת וצוברת תאוצה בקרב מטופלים רבים, ולא בכדי. מדובר בשיטת טיפול עתיקה שעוזרת רבות גם בחיים המודרניים. אחד היתרונות העיקריים של הטיפול הוא שבניגוד לתרופות שמציעה הרפואה הקונבנציונלית, האקופנקטורה אינה מטפלת במחלה ספציפית או בסימפטום, אלה בגופו של האדם. היא מחזקת אותו, מסייעת לו להתמודד עם הבעיה הבריאותית הספציפית ומחסנת אותו מפני מחלות אחרות. נוסף על כך, הדיקור הסיני אינו מלווה בדרך כלל בכאבים או בתופעות לוואי, בשונה מתרופות או ניתוחים המקובלים ברפואה הקונבנציונלית. ולבסוף, המטופלים חשים בהקלה משמעותית כבר מהטיפול הראשון.

אקופונקטורה טיפול סיני

 

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל