חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםאלרגיות

תגובה אלרגית נגרמת כתוצאה מתגובה חזקה של מערכת החיסון, בדרך כלל נוגדים מסוג IGE. הם מתחברים לתאים כמו בזופילים שנמצאים בדם או שהם מתחברים לתאי מאסט ברקמות השונות, כאשר הם נתקלים באנטיגן( אלרגן במקרה הזה).התאים משחררים כימיקלים שונים שגורמים לנזלת תמידית, התעטשויות,דמעות,תחושת חולי,עייפות וחולשה גופנית,כאבי ראש,תחושת מלאות בראש ובבטן,חוסר תיאבון,בעיות עור שונות,ערפול מחשבתי,חוסר סבלנות וסובלנות לסביבה.

ברפואה הסינית, הסיבות לאלרגיה הינן רבות ושונות. בקליניקה, אני עושה אבחנות כד להבין את התהליך והדינמיקה שנגרם מהאלרגיה יחד עם הסימפטומים השונים. אלרגיה בראש ובראשונה קשורה לפאזת המתכת שקשורה לריאות ומעי גס. הריאות קשורות לפיזור צ'י המגן. זהו הצ'י שמגן עלינו מגורמים חיצוניים, שמשפיעים עלינו הן מבחינה רגשית/נפשית והן פיסית. כאשר הריאות חלשות או מושפעות מדינמיקה אחרת בגוף צ'י המגן לא מצליח להגן על הגוף ואז ישנם סימפטומים נרחבים של תחושת חולי וכן כאשר ישנה דינמיקה פנימית נוספת, אז הגוף כביכול מתבלבל וגורם להשפעות פנימיות שגורמות לעוד סימפטומים מערכתיים ותחושת אלרגיה שיכולה להתבטא כסימפטומים של מחלה כמו שפעת וכן בעיות עור שונות.

מטרת הטיפול לנדף גורם מחלה,חיזוק הגוף או ניקוז חום החוצה מהגוף השקטת הגוף והנפש. אופן הטיפול יהיה על ידי דיקור,צמחי מרפא סיניים,שמנים מיוחדים,שינויים תזונתיים יחד עם המטופל וכלים טיפוליים נוספים שמתבצעים בקליניקה.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל