חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםאולסרטיב קוליטיס

דלקת מעי שלא פוגעת במעי הדק (שונה ממחלת קרוהן).אשר יוצרת כיבים במעי,המחלה יכולה להתפתח בכל גיל לרוב מתחילה בגיל 15-30,בשונה ממחלת קרוהן היא אינה פוגעת בכל דפנות המעי. המחלה יכולה להתחיל בחלחולת באזור פי הטבעת ולהתפשט לחלק או לכל המעי הגס. הסיבות להיווצרות הדלקת והכיבים אינה ידועה אך תורשה ומערכת חיסון שפועלת יתר על המידה קשורה להיווצרותם של הכיבים והדלקת.

הסימפטומים כוללים שלשול חזק ומלווה בדם,כאבי בטן עזים אם הדלקת קרובה למעי הגס התחתון ולחלחולת ואז תהיה לרוב צואה קשה ויבשה,חוסר תיאבון,עלית חום וירידה במשקל. האבחנה נעשית על ידי דם בצואה,בדיקות דם שיראו על אנמיה,עליה בתאי דם לבנים ובדיקת מעי גס תחתון (סיגמואידוסקופיה).

הרפואה הסינית יכולה להטיס בצורה משמעותית את הסימפטומים המערכתיים והאבחון נעשה בקליניקה על ידי תשאול,והבנת הסימפטומים שבמטופל מציג וחש. מטרת הטיפול אינה עצירת הדימום אם קיים,הוצאת חום מהגוף וויסות והסדרה של מערכת העיכול. אופן הטיפול יהיה על ידי דיקור,צמחי מרפא סיניים,כלים טיפוליים נוספים בקליניקה ושינוי תזונתי מקיף של המטופל.

התהליך הטיפולי יתבצע בקליניקה ובבית ואפשר לראות ולחוש שינויים משמעותיים וחיוביים באופי הסימפטומים והסדרה של מערכת העיכול לאורך זמן.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל