חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםקצת עלי

שמי ליאור בלנק,

כיום אני חבר הנהלה בלשכה לרפואה סינית בישראל, יו"ר ועדת אתיקה מקצועית. בעבר שימשתי כיועץ ראשי לרפואה סינית במכללת רידמן.         

 יש לי מעל 10 שנות ניסיון קליני , למדתי שש שנים רפואה סינית מסורתית בארץ ובסין  והתמחיתי ברפואה סינית  מסורתית וברפואה אוריקולרית לטיפול במחלות כאב ,בעיות רגשיות, בעיות עיכול ומעיים דלקתיות, מחלות ריאות כרוניות ( בהם: סינוסיטיס, אסטמה וקוצר נשימה, אלרגיות ודלקות גרון כרוניות ועוד.. ).

כשלמדתי בסין ראיתי שילוב מעניין בין רפואה סינית מסורתית לבין רפואה מערבית כרפואה אינטגרטיבית, המשלבת את הידע החדש ברפואה המערבית עם הידע העתיק של הרפואה הסינית המסורתית. יש מקום לשתי הרפואות  אך כאשר מצבו של האדם מחמיר והופך למצב מתמשך כרוני, לרפואה המערבית יש פחות מענה.  מכיוון שברפואה הסינית המסורתית הקשבה ואבחון הבעיה נעשית בכללותה, הן כבעיה רגשית נפשית והן כבעיה פיסיולוגית הטיפול והאבחון מקיף יותר מכיוון ששתי מערכות אלה משפיעות אחת על השנייה ומתקשרות בניהן וכך משפיעות על מצבו של האדם.  ברפואה הסינית עושים הבדלה בין שורש הבעיה לבין "העלה" כלומר הסימפטום או קבוצת הסימפטומים הקיימים, לפעמים טיפול בעלה חשוב ולפעמים טיפול בשורש חשוב ולכן יש לעשות איבחון מדויק ולהקשיב לאדם עצמו ולהתאים את הטיפול אליו.

אני עובד עם כל חברות הביטוח הגדולות ועם ביטוחי הסדר

הטיפול מותאם אישית לאדם, בעיות שונות מאובחנות ומטופלות שונה מאדם לאדם לפי צרכיו ואורח חיו. לעיתים הטיפול יכלול עבודה מנטאלית ושינוי גישה ויכולת לפרש בצורה שונה את הבעיה ולפעמים הטיפול יתמקד בבעיה עצמה ללא תרגילים מנטליים לפעמים רק בדיקור ורפואה אוריקולרית ופעמים בשילוב עם צמחי מרפה סיניים וטווינה. היצירתיות היא גדולה והטיפולים יעילים וממוקדים.

כל אדם הינו אינדיבידואל ובעל רקע שונה. לכן, הייחודיות באבחון מדויק והיצירתיות והאתגר הטיפולי גדול מאוד וכשאני עוזר למטופל בבעיותיו, ממלא אותי בסיפוק  לראות שהמטופל מרגיש וחש יותר טוב. לפעמים בעיות שהיו קיימות שנים נעלמות ואו הופכות להיות מוחלשות ואיכות החיים עולה הן רגשית נפשית והן פיסית.

 

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל