חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

כתובת :  ביאליק 78, רמת גן

צמוד לרכבת במרחק הליכה קצר

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםטיפול בדיכאון

כאשר אנו מדברים על דיכאון, חשוב להבין שמדובר על תחושה סובייקטיבית לחלוטין שכל אחד חווה אותה באופן שונה. תחושה של ריקנות, עצב, ולעיתים גם מלנכוליה שמשתלטת על הגוף עשויה לגרום לנו להסתגר בבית, לחוות חוסר תיאבון וחוסר רצון לעשות דבר. טיפול בדיכאון ניתן במקרים רבים על ידי רופא פסיכיאטר שיבדוק את המטופל וינפיק לו מרשם לתרופה כלשהי או לחילופין על ידי שיחות עם פסיכולוג שיקשיב לבעיות וישקף למטופל את המצב שבו הוא נתון. ליאור בלנק מטפל ברפואה סינית התמחה בבעיות רגשיות בסין ובעל ניסיון קליני מעל 10 שנים בטיפול בדיכאון מציעה טיפול יעיל וטבעי במצבים של דיכאון.

טיפול בדיכאון – כוחותיה של הרפואה הסינית

דיקור סיני ורפואה סינית בכלל מציעים שיטות רבות לטיפול במקרים של דיכאון. הרפואה הסינית מביאה עמה טיפול טבעי אשר לא מערב חומרים כימים או סוגים שונים של כדורים שבמקרים רבים יטשטשו את הרגשות או המודעות שלנו. אדם שמגיע לטיפול אצל מטפל ברפואה סינית יתושאל על ידו ויאובחן על ידי הקשבה לדופק, התבוננות בלשון,שאלות נוספות והקשבה רבה לצרכיו של המטופל.

שיטות הטיפול הטבעיות

על ידי אבחון מדויק יכול המטפל להבין מה גורם למטופל להיות במצבו הרגשי ומה עוצר אותו מלהתקדם. המטפל המנוסה ידע מה נחוץ למטופל בכדי לצאת ממצבו ולהצליח לשמר מצב מנטאלי למשך תקופה ארוכה:

  • דיקור סיני הוא אחת השיטות המועילות עבור טיפול בדיכאון. המטפל יבחר מספר נקודות (כ-5 במספרן) והטיפול יחל להשפיע באופן מידי. הדיקור ישפיע לאורך זמן ויסייע מאוד בשמירה על מצב רוח חיובי, שינה איכותית יותר, תקשורת עם הסביבה וגם כאבים שונים.
  • טווינה – זהו טיפול באמצעות מגע. המטפל מבצע למטופל מעין עיסוי, תוך שהוא לוחץ על הנקודות הבעייתיות שיצאו מכלל איזון.
  • צמחי מרפא סיניים ושילוב יחד עם דיקור סיני.לכל צמח יש אנרגיה מסוימת ובאבחנה מדויקת ליאור בקליניקה מתאים הרכב של צמחים אשר מסיע מאוד להרגשה טובה יותר ויכולת לתפקד במהלך היום בצורה קלה וטובה יותר.

ואיך זה משפיע?

את ההשפעה המשמעותית ביותר ניתן לחוש בטווח של שלושת המפגשים הראשונים. על פי המצב ניתן להמשיך ולקבל טיפולים אחד עד שניים בשבוע לתקופה מסוימת עד לייצוב של המצב. בהמשך אפשר יהיה להגיע לטיפול גם אחת שבוע או שבועיים על פי הצורך. מי שסובל מתסמינים של דיכאון, חוסר תיאבון, בעיות שינה וכדומה מוזמן להגיע לייעוץ וטיפול שישנה את חייו ויקנה לו תחושת שחרור, רגיעה ומצב רוח טוב.

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
עוד בנושא

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל