חייגו עכשיו :  054-649-4270

חניה חינם בשפע

כתובת :  ביאליק 78, רמת גן

צמוד לרכבת במרחק הליכה קצר

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקםליאור בלנק

סיימתי את לימודי ב-2006 במכללת רידמן ובסיום הלימודים טסתי לסין לעיר צ'נגדו להמשך לימודים.קרוב לשנתיים לימודים בצ'נגדו שבהם למדתי מהרופאים המפורסמים ביותר באזור ומהם התמחתי במחלות כאב, עיכול, ריאות ובעיות רגשיות ונפשיות.

לאחר 6 שנות לימודים בארץ ובסין, פתחתי שלוש קליניקות לרפואה סינית בשילוב עם רופאים מערביים באזור השרון כחלק מרפואה אינטגרטיבית שמשלבת ידע מערבי וידע מהרפואה הסינית למגוון גדול של בעיות רפואיות אצל המטופלים.

אני עובד עם כל חברות הביטוח הגדולות

שימשתי כיועץ ראשי לרפואה סינית במכללת רידמן ובמשך זמן רב ייעצתי לסטודנטים בבניית תוכניות לימודים והמשך השכלה ברפואה סינית.

במשך כ-10 שנים, כמומחה ברפואה סינית, צברתי ניסיון קליני רב מאוד בהתמחויות שלמדתי. אני ממשיך ללמוד כל הזמן משום שהרפואה הסינית רחבה בידע שלה והיא עולם ומלואו. 

כיום, אני משמש כחבר הנהלה בלשכה לרפואה סינית בישראל. כל אדם הינו אינדיבידואל ובעל רקע שונה. לכן, הייחודיות באבחון מדויק והיצירתיות והאתגר הטיפולי גדול מאוד וכשאני עוזר למטופל בבעיותיו, הסיפוק ממלא אותי לראות שהמטופל מרגיש וחש יותר טוב לפעמים בעיות שהיו קיימות שנים.

כשלמדתי בסין, ראיתי כל פעם מחדש רפואה סינית אינטגרטיבית שמשלבת את הידע ברפואה מערבית יחד עם הרפואה הסינית אני מאמין שיש מקום לרפואה המערבית בקליניקה ואין לשלול אותה אך יחד עם זאת ישנה אפשרות עם הטיפולים וההטבה הטיפולים להפחית משמעותית כדורים ומינונם ויחד עם התייעצות רופא המשפחה להפסיק במידת הצורך את השימוש בכדורים מערביים.

 

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!

הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל